so 6.3.2010 |

Zápas Hranice - Plzeň

Až nevydařený závěr první půle v podání Plzně umožnil házenkářům Hranic otočit skóre v jejich prospěch. Plzeň byla v prvním poločase lepší a dokázala si v něm vypracovat dokonce čtyřbrankové vedení. Z něj nakonec domácí dokázali postupně ukrajovat a ve 26.minutě se dostaly po brance Zbránka do vedení 13:12. Do šaten pak domácí odcházeli s dvoubrankovým vedením 16:14. Ještě ve 45.minutě držela Plzeň naději na třetí příčku po základní části, ale série čtyř branek v řadě přinesla rozhodující náskok 28:21 pro Hranice. Ty v závěru vedly až o osm branek, aby Plzeň v posledních třech minutách snížila na konečných 30:35. Velký podíl na celkovém vítězství domácích měl výborný výkon brankáře Kučerky ve druhé půli střetnutí. Hranice se tak v play-off utkají s Lovosicemi. Plzeň se utká s Karvinou. Sedmimetrové hody: 6/4 - 2/1, vyloučení: 4 (ČK přímá Galus) - 3, rozhodčí: Opava, Válek, diváků: 750